piątek, 9 stycznia 2015

Założysz się - Tactic


Założysz się o to czy graczowi obok uda się położyć w ciągu 15 sekund trzy łyżeczki na szyjce butelki?


Może jesteś gotowy postawić na to że koledze uda się zdzwonić do znajomego i w ciągu 30 sekund nakłonić go, aby wypowiedział „czekolada” – samemu tego słowa nie wypowiadając? 

Czy uważasz że gracz wypowie sześć wyrazów które zawierają słowo „między”? 

Zagraj w „Założysz się?” i przekonaj się o tym wszystkim, nie tracą swoich oszczędności na ryzykowny hazard.  

„Założysz się?” to prosta gra, polegająca na obstawianiu szans na wykonanie przeróżnych zadań przez graczy. Pudełko zawiera planszę, pionki i kostkę, unikatowe banknoty i karty z zadaniami. Rozgrywka zaczyna się po rozstawieniu wszystkiego na planszy i rozdaniu „pieniędzy”  (o łącznej wartości  80 dla każdego) oraz oczywiście po odpowiednim przygotowaniu psychicznym.  Zaczyna najmłodsza osoba która po rzucie kostką, przesuwa pionek na odpowiednie pole.  W zależności od oznaczenia musi ona pociągnąć kartę lub (w przypadku stanięcia na polu startowym lub polu ze strzałką) rzucić kośćmi jeszcze raz. Pole „Zakład w ciemno” sprawia że gracz sam może zadecydować pomiędzy zadaniem umysłowym a zręcznościowym.  „Kości zostały rzucone” doprowadza do zakładu pomiędzy wykonującym ruch a dowolnym zawodnikiem o to kto wyrzuci większą ilość oczek.  Zabawa polega na tym że każde zadanie, jest obstawiane przez wszystkich nie wykonujących go graczy, którzy mogą dzięki temu stracić lub zarobić. 

„Założysz się?” to  gra która pozwala na dobrą zabawę  i nieryzykowny hazard. Jest świetną propozycją dla starszych i młodszych, gwarantuje dużo śmiechu i emocji. Grając w nią przekonasz się do czego zdolni są twoi znajomi i sam sprawdzisz swoje możliwości. Polecam grę wszystkim lubiącym wyzwania i ryzyko, przy tej planszy na pewno nie będą się nudzić! 

Grę wydał TACTIC


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz