poniedziałek, 24 lutego 2014

KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY - Egmont

 
Zasady tej gry są bardzo proste. Należy ułożyć w jednej linii 3 płytki w tym samym kolorze lub z takim samym kształtem i zdobywa się punkty. Linie tworzy się nie tylko w pionie i poziomie, ale też na ukos. W grze występuje 36 kafelków z 6 różnymi symbolami, w 6 kolorach  oraz 17 żetonów punktów. 

Jest to jakby nowoczesna wersja znanej nam wszystkim gry w „ kółko i krzyżyk”. Należy być spostrzegawczym i wykorzystywać błędy przeciwników.

 „Kolorowy zawrót głowy” to gra, która nie tylko uczy logicznego myślenia i kombinowania, ale również rozwija wyobraźnię grających. 

Przeznaczona jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia, jednak z pomocą rodziców mogą w nią grać także pięciolatki układając własną interpretacje gry. Rozgrywka trwa do pół godziny więc jest to czas idealny dla młodszych dzieci :)

Może służyć jako gra logopedyczna - układanie na stosik tych samych kolorów lub kształtów daje możliwość rozpoznawania i utrwalania nazw kolorów, kształtów i usprawniania pamięci. 

„Kolorowy Zawrót Głowy” Filipa Miłuńskiego to kolejna pozycja z serii Dobra gra w dobrej cenie wydawnictwa Egmont, którą serdecznie polecamy!


  Asia


Wydawnictwu Egmont gorąco dziękujemy za podarowanie nam tej gry!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz